Kristen Stewart Turkey Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Turkey Fan

Kristen Stewart Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lily Allen Tiyatro Sahnesinde

3 posters
YazarMesaj
[Maddie]
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
[Maddie]

Lily Allen Tiyatro Sahnesinde Empty
MesajKonu: Lily Allen Tiyatro Sahnesinde   Lily Allen Tiyatro Sahnesinde Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:48 pm

Lily Allen müzik kariyerine bir süre ara verip oyunculuğa soyunacak.

Genç yönetmen Neil LaBute'un oyunu Reasons To Be Pretty'de rol almaya hazırlanan Allen, "Bir süre yeni şarkı yapmayacağım, konser vermeyeceğim. Mart ayında son konserimi de verip sonrasında başka işler üzerinde yoğunlaşacağım." diyor.

"4 senedir aralıksız müzik yapıyorum. Para kazanmak için resmen canımı dişime taktım. Artık başka şeyler denemek istiyorum. 'Reasons To Be Pretty' oyunu aslında biraz da beni anlatıyor. Hatta The Fear adlı şarkımda da bu konudan bahsediyorum. Başrol oynamam istendi. Bu hem mükemmel, hem de korkutucu bir görev benim için. RADA (Royal Academy of Dramatic Art)'dan bir kadın bana oyunculuk eğitimi veriyor."

16.09.2009
KAYNAK:MTV
http://www.britneyjeanspears.getgoo.us
MİSS.LAYD
Banned!
Banned!
MİSS.LAYD

MesajKonu: Geri: Lily Allen Tiyatro Sahnesinde   Lily Allen Tiyatro Sahnesinde Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 8:03 pm

saol tatlım
http://cemrekemerfanlari.eniyiforum.net/
=Kelly=
Bölüm Yönetici
Bölüm Yönetici
=Kelly=

MesajKonu: Geri: Lily Allen Tiyatro Sahnesinde   Lily Allen Tiyatro Sahnesinde Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 2:21 pm

teşekkürler canım

Lily Allen Tiyatro Sahnesinde
1 sayfadaki 1 sayfası