Kristen Stewart Turkey Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart Turkey Fan

Kristen Stewart Fan

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak

3 posters
YazarMesaj
[Maddie]
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
[Maddie]

Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak Empty
MesajKonu: Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak   Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:41 pm

Kristen Stewart MTV'ye yaptığı açıklamada Bellanın deniz kenarındaki uçurumdan atlama sahnesi için CGI ( bilgisayar destekli efekt oluyor bu yani ordan atlayan gerçek oyuncu olmayacakta Bilgisayarda tasarlanan bir karakter olacak) yardımı alacağını söyledi

"Oraya gitmem gerekti ve geçen günde kafa taraması yaptırdım ( kendine benzer bir karakter için PC'ye gerçek görüntüsünü tarayarak aktarıyorlar "

Birçok twilight fanının kafasında defalarca canlandırdığı atlama sahnesi için birçok fan çalışması videolar bile yapılmıştı. Akıllarda soru olan şey kristen'in bu sahneyi kendisi çekip çekmeyeceğiydi youncu " Maalesef hayır " diye yanıtladı bu soruyu. " Neredeyse atlayacaktım ama sonra yapamadım , maalesef bu atlamayı yapmayacağım. "

Yönetmen chris weitz ise aktrist'ini kuru tutmayı ve bilgisayara başvurmayı seçti.

"Geçen gün bu iş için yüz taraması yaptırdım. Ve kararlı bir ifade takınmalıydım. Bana sanki atlayacakmışsın gibi bak çığlık at ... falan dediler . Tarama yaptırırken bile ben hayır , hayır ,hayır.... dedim =)) "

"Ama her ifade tamamen benimkiyle aynı . yani ben hareket edemiyorum ama atlarkenki ifadeyi vermek zorundayım"
http://www.britneyjeanspears.getgoo.us
MİSS.LAYD
Banned!
Banned!
MİSS.LAYD

MesajKonu: Geri: Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak   Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 7:27 pm

saol bitanem
http://cemrekemerfanlari.eniyiforum.net/
=Kelly=
Bölüm Yönetici
Bölüm Yönetici
=Kelly=

MesajKonu: Geri: Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak   Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 1:08 pm

teşekkürler:D

Kristen Dalış sahnesi için CGI Efekt yardımı alacak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob-Kristen bilekliği
» Robert Pattison Kristen Stewart İçin Herşeyi Göze Alıyor
» BRITNEY’NİN TURNESİ İÇİN BÜYÜK UMUTLARI VAR!
» Kristen Bu yıl Oscarı Sunabilir !
» Jacob Black'ı sevmek için 10 neden